Atypické výrobky

Profesionálne zhotovené atypické palety, ktoré prispôsobíme akémukoľvek tvaru a veľkosti tovaru. Využite naše zámorské debnenie, v ktorom môžete bezpečne prepraviť akúkoľvek zásielku. Dodajte nám rozmery a mi pre vás zhotovíme perfektné riešenie.

Naše atypické palety už uskladnili množstvo tovaru. Sme špička vo výrobe atypických paliet a zámorského debnenia. Využite našu ponuku a zaraďte sa aj vy medzi profesionálov, ktorí vedia využívať slovenskú kvalitu.

Zverte váš tovar profesionálom

Naše zámorské debnenie prepravilo už množstvo tovaru ako, elektromotory, centrály, turbíny do lietadiel, stroje na výstavy a veľa ďalšieho.

Či už chcete dopraviť váš výstavný kus alebo odoslať objednávku, my vám vyrobíme drevené palety podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Zručnosť našich zamestnancov možno využiť aj pri zhotovení rôznych doplnkov do záhrady ako napríklad funkčné a estetické paletové sedenie.

Rovnako ako pri inom rezive možno ošetriť atypické výrobky či už impregnáciou ale aj farbou pripadne lakom na drevo. Toto zabezpečí vášmu drevu úplne iný vzhľad a zároveň aj oveľa dlhšiu životnosť.

sk_SKSlovak